Chociaż wybór odpowiedniego kruszcu wydaje się być szalenie trudny, nie taki diabeł straszny jak go malują. W podjęciu decyzji powinno się kierować przede wszystkim preferencjami ukochanej. Niejedna dziewczyna ze znacznym wyprzedzeniem sygnalizuje swojemu chłopakowi chęć zaręczyn, pokazując mu swój wymarzony pierścionek. Uważnie słuchaj jej wskazówek, a twoje wątpliwości znikną. Jeśli jednak ukochana nie poruszyła tego tematu, w wyborze warto kierować się typem jej urody. Żółte, czy też różowe złoto doskonale sprawdzi się u kobiet z ciepłym odcieniem skóry. Z kolei zimny typ urody dobrze komponuje się z chłodniejszymi kolorami. W takim przypadku najlepiej postawić na białe złoto lub platynę. Możesz także zaskoczyć swoją wybrankę, decydując się na złoto dwukolorowe, bądź czarne. Zachwyci ono kobiety, które lubią czuć się wyjątkowe i często sięgają po nieszablonowe rozwiązania.

 

Wybór pierścionka zaręczynowego

Oświadczyny to niebywale stresujący moment dla wielu mężczyzn. Chociaż dotyczą one uczuć między dwojgiem ludzi, które już dawno zostały wyznane, nutka niepewności spędza im sen z powiek. Przerażenie budzi także wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego, który jak wiadomo nie składa się z samego kruszcu. Podejmując tę decyzję należy pamiętać o innych ważnych kwestiach takich jak kamień szlachetny, czy rozmiar.  Na pomoc w rozwianiu ostatniej z wątpliwości przychodzą poradniki, pokazujące jak dobrać rozmiar pierścionka

 

Czym powinien się cechować pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to wyjątkowa chwila w życiu człowieka, dlatego wybrany na tę okazję pierścionek także powinien taki być. Powinien być on wykonany z kruszców najwyższej jakości. Z tego względu warto zdecydować się na złoto wysokiej próby, by mieć pewność, że nie straci ono blasku. Podczas zakupu należy zastanowić się także nad rodzajem i ilością kamieni szlachetnych. Są one niezwykle ważne, bowiem dodają charakteru pierścionkowi, który stanie się wizytówką narzeczonej. Jeśli nie poradzimy sobie z podjęciem aż tylu wyborów, o pomoc możemy zwrócić się do konsultantów SAVICKI, którzy wyciągnęli z tarapatów już niejednego mężczyznę.