Chociaż trendy nieustannie się zmieniają i czasami ciężko za nimi nadążyć, warto zapoznać się z obowiązującą modą. Rok 2022 to zdecydowanie czas na szaleństwa. W tym sezonie obowiązuje przepych, minimalistyczne ozdoby schowajcie w głąb szafy. Wśród biżuterii na szyje królują łańcuchy. Ich popularność wzrosła już kilka lat temu i trwa do dziś. Taki dodatek świetnie sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i tych odświętnych. Niezależnie od tego czy wybierzesz łańcuch ze srebra czy złota, doskonale wpiszesz się w obowiązujący trend. Ta dowolność dotyczy także grubości i długości naszyjnika. Subtelne chokery i grube łańcuchy dodadzą twojej stylizacji powiewu świeżości, dzięki któremu poczujesz się jak gwiazda. Celebrytki już noszą te modne naszyjniki, kiedy ty zaczniesz?

Biżuteryjne szaleństwo

Wspominając o przepychu naprawdę mieliśmy go na myśli. Rok 2022 daje nam okazje do eksperymentowania z własnym stylem. Awangardowe wzory, kolorowe kamienie i pokaźnego rozmiaru bransoletki to to, co króluje w tym sezonie. Nie bój się próbowania nowych połączeń. Nieco kiczowata moda, która obecnie nastała, daje nam unikalną możliwość próbowania nowych rozwiązań. Ograniczenia nie istnieją, odkop dawno nie noszone, masywne pierścionki zdobione ogromnymi kamieniami, nałóż bransoletkę w rozmiarze XXL i ciesz się lookiem jak z wybiegu. Jak widzisz, niewiele potrzeba, by móc poczuć się modnie i zachwycać stylową biżuterią. 

Moda na perły

Aktualna moda jest ukłonem w stronę pereł. Ten element biżuterii dodaje elegancji i szyku każdej stylizacji. Przesądy sprawiły, że nie cieszy się zbyt dużą sławą w pierścionkach zaręczynowych. Według nich, perły w wizytówce narzeczonej zwiastują żal, łzy i cierpienie. Z tego samego powodu nie powinny być one zakładane w dniu ślubu. W rzeczywistości perły doskonale prezentują się w połączeniu z białą suknią, dlatego wiele Panien Młodych ignoruje zabobony. Dzięki temu w trakcie ceremonii oczarowują urokiem, który dodaje im subtelny blask pereł.